Vampire School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire School

Училището за вампири Nightmare ви дава възможност да овладеете силите си!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 11:43 am

Естествено че те обичам


Първа Глава


Edward's POV


-Ще ме довършиш!Бела излез от проклетата баня!-развиках се и добре че Чарли не си беше в къщи.
-И защо да изляза?Толкова съм ти ядосана!
-Белс съжалявам!Прости ми!
-Белс ли?Не Едуард вече за теб съм Изабела!
-Мразиш да ти викат Изабела.
-Добре де , така е.Охх как можа да ми го причиниш?
-Съжалявам просто прочетох мислите на този Майк и той смяташе , че не съм "достоен" , за да целуна Джесика.Тогава се ядосах и я целунах.Съжалявам!
-ЦЕЛУНАЛ СИ ДЖЕСИКА???
-Да!Нали за това говорихме?-попитах леко объркан
-Не!Говорихме , че ти си нападнал Джейк.Но ти си целунал Джесика..Джесика..О господи!
-Бела този разговор през врата става вече досаден.-Надигнах крак и блъснах вратата.Тя се строши , а гледката зад нея беше поразителна.Бела си миеше зъбите с такава ярост , че ми се стори че ще си ги счупи от търкане.
-Бела..-прошепнах и в следващия момент я бях стиснал и я целувах страстно.
-Едуард!-каза Белс с изтощен глас и се свлече в краката ми.-Никога не съм устоявала на целувките ти и ще ти простя , но ЗА БОГА КАК ЩЕ ОБЯСНЯ НА ЧАРЛИ КОЙ Е СЧУПИЛ ВРАТАТА?-Почнах да набирам номера на Емет.Даде ми свобадно след което той вдигна:
-Хей Ед.Казвай.
-Ем имам спешна поръчка за нова врата за Бела.
-Ед не правете с**с в къщата на Бела и защо сте срутили вратата , а не леглото?
-Ем престани не сме правили с**с просто струших една врата.
-Щом казваш...Ок ей сега отивам до магазина.Ще ти я донеса до 10мин.
-Супер се Ем!
-И все пак ,ако ще си играете елате в къщи.
-Да да Ем.Чао!
-Чао!
-Белс вратати ще пристигне да 10мин.
-Супер.-каза го с лек сарказъм.
-Бела прости ми!-паднах и на колене молейки се
-Предполагам че вече го сторих.-каза ми и ме целуна.
-Такааа.-изхили се Емет-Врата е тук!- каза Ем и позна да я поставя.
-Благодаря Емет!Ам вземи и останките от счупената защото няма къде да ги напъхам.-каза Бела докато си обличаше пижамата.
-Ок аз си отивам защото Роуз ме чака в леглото.-изкикоти се Ем.
-Дам!Емет измитай се.-казах и го блъснах през прозореца.
-Едуард да ти е познато едно нещо наречено братско отношение?-провикна се Ем.Бела се изхили и се зави през глава.Виждаше се светлина под чаршафа , като че ли от фенер.
-Белс отново ли "Брулени хълмове"?
-Аха!-каза Белс-Чао Ед обичам те!
-И аз любима!-казах и скочих през прозореца..
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 11:49 am

Ами това е истината

Втора Глава

Bella's POV


Влязох в стола ужасно ядосана бях готова да разкъсам Майк и да пребия Джесика за тяхно щастие Алис ме беше хванала здраво а Едуард се превиваше от смях докато ходеше.
-Какво ти е толкова смешно?-сопнах му се.
-Джес има доста интересни мисли така да се кажа.-след като каза това Ед се задави и се разхили отново.Вървяхме към масата и изведнъж Джесика дойде при нас и се хвърли на врата на Едуард.
-Здравей скъпи!-каза тя и го целуна
-Джес ще ти го кажа възможно най-ясно и мило СЛЕЗ ОТ ГАЖДЕТО МИ!-изкрещях и всички погледнаха към нас
-Бела , Ед ме целуна и това беше началото на нашата връзка и края на вашата , разбери го.-гледах я сякаш никога не сам виждала човек.
-Ам Джесика.-каза Едуард-Целувката не означаваше нищо просто доказах на Майк , че съм "достоен" да те целуна , хахах , но той не е достоен да целуне Бела;-В следващия момент някакви устни се залепиха за моите.Боже мой това беше Майк.
-КАКВО СИ МИСЛИШ ,ЧЕ ПРАВИШ?-изкрещя Алис , а аз объркана видях , че всички си бяха взели пуканки и гледаха с интерес.
-Доказвам нещо!-каза Майк и в следващия момент се беше проснал на земята и охкаше.
-Едуард какво направи?-изпиштях аз и го цапнах по бузата.Майк стана и почна да удря Ед в корема.Той стоеше и си тананикаше нещо докато безпомощния Майк го налагаше.Не се сдържах и се разхилих истерично.Алис ме последва ,след това и Едуард.Джесика гледаше с широко отворени очи и най-накрая Майк падна и се предаде.Всички в стола почнаха да пляскат и да хвърлят пуканти.Господин Морело дойде при нас и ни похвали:
-Това беше най-великата сапунка която някога съм виждал.Искате ли да се присъедините към драма клуб?Естествено , че искате що за въпрос!-докато той дърдореше ние гледахме супер изненадани.Най-накрая промълвихме"става".


Последната промяна е направена от Sw3eT gIrL на Нед Яну 10, 2010 5:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 11:52 am

Конфликта

Трета Глава

Bella's POV


...Обяда мина доста мълчеливо.Аз и Едуард седяхме и се гледахме през цялото време.Аз се опитвах да се успокоя от случката с Джесика предималко , но не успях.И изведнъж Едуард стана и каза:
-ХАйде Бела трябва да влизаме в час.
-Да разбира се -казах и се изправих.
Ние тръгнахме към стаята ми по Английски.Вървяхме мълчаливо и когато стигнахме до кабинета ,Едуард ме целуна по косата и прочепна в ухото ми:
-Обичам те безкрайно много
-И аз те обичам -казах му в отговор и тогава той ме целуна по устните за съвсем кратко и се отдалечи.Аз влязох в кабинета.
"Ужассссссссс"-мислех си "Сега трябва да стоя до Джесика!Боже как ще издържа-запитах се наум и с нежелание седнах на стола си .След минута се появи и Джесика с огромна усмивка на лицето си .Тя седна до мен и ме поздрави:
-Хей Бела!Какво става-каза тя радостно.Аз не и отговорих:
-Какво съм направила-каза тя , но усмивката и и за миг не трепна
-КАкво си направила ли ?-попитах бясна-О нека видим.Първо идваш изневиделица и се хвърляш на врата на ГАДЖЕТО МИ - подчертах последните две думи -ПОсле ми натяйваш разни измислици от сорта" Ед ме целуна и това беше началото на нашата връзка и края на вашата" , а сега най-нахално ме питаш какво си направила-казах и вече бясна.Едвам се сдържах да не и се развикам
Тя не отговори !Това ме вбеси още повече и затова станах и и изкрещях:
-Ще се изразя много ясно и по-добре слушай защото няма да повтарям!-Едуард е мое гадже и затова стой далеч от него !Ясно ли ти е?
-Е сега вече ме ядоса Бела!-каза тя и също се израви-Това , което казах на обяд е вярно.И знаеш ли защо?-каза тя-Само по това как ме гледа си личи че иска да е с мен така че ти го остави намира и си намери някой на твоето ниво!-изкрещя тя в лицето ми.
-Е това вече преля чашата .Няма да ми говориш така .Ясно ли ти е малка уличнице?-попитах я крешейки.Всички в стаята бяха впили поглед в нас двете , но явно никой нямаше намерението да ни разтърве.Когато Джесика чу думите ми изкреше и ме нападна.Тя започна да ме рита и да ме блъска :
-Хайде сега да те видим БЕла!ДАвай защитавай се .Или да повикаме Ед.Хем ще ми помогне да те натупам:
-ЕДУАРДДДДДД!-изкрещях аз и в следващия момент той беше пред вратата , а Емет се хилеше и едвам се сдържаше да не падне.Изведнъж Джесика ме дръпна и аз си закачих блузата в ръба на чина.Щом се изправих тя се съдра.
-НЕЕЕЕЕЕЕ БЕЕЛЛАА СКККЪЪСССАА СССИИИ БЛУЗАТАААА!-Алис стоеше задъхана на прага и крещеше.
-Алис успокой се!-наредих и и отново нападнах Джесика.Тя падна на земята и една голяма дъвка и се залипи за косата
-Хахахахахах е как е новата коса , май ще я режат заради голямата дъвкаа!-казах подигравателно
-ДЪВКАААААА!В КОСАТАА МИИ ИМАА ДЪВКААА!????
-Момичета спрете!-каза Едуард и ни хвана за ръцете.Джесика потръпна и тогава се усмихна на Ед
-Емет дръж Джесика!-нареди Ед
-Дадено брато.-каза Ем и хвана Джесика в желязна схватка.
-Момичета това е глупаво!Джесика аз съм влюбен в Бела , а целувката беше недоразумение.
-Хмммм.Щом казваш!.-каза Джес с необичайно весел глас...
-Джеси съжалявам за дъвката!-извиних се
-Да и без това аз исках нова прическа!И съжалявам за блузата.
-И БИ ТРЯБВАЛО!-изпръхтя Алис.
-Е Хора групова прегрътка?-нахили се Емет
-ОККК!-казахме в един глас и се прегърнахме.
В тизи момент господин Морео влезе в стаята и каза:
-Ученици какво става тук?Разотивайте се по стаите бързо , бързо!Часовете отдавна започнаха!
Ед и Емет отидоха в стаите си и часа започна...
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 11:54 am

Драма Клуб

Четвърта Глава

Edward's POV


"Е в крайна сметка всичко свърши добре" мислех се докато чаках цялата тайфа да се съберем на паркитга."Ето ги идват заедно с Роуз , имам новина за тях!".
-Хей Ед!-казаха всички с равнодушен глас.
-Джес , Майк , Бела ,Алис , Джас и останалите , да не ви изреждам имената отиваме в Драма клубът.
-Ти шегуваш ли се?-попита Роуз развеселена
-Всъщност Роуз истина е.-отговори Белс леко смутена
-Ок хора "we can do it"!-каза Емет въодушевен.И така ние тръгнахме към "най-забавното" нещо в живота ни , е може да не е толкова зле.
-Здравейте деца!Деца ли казах?Та вие сте млади актьори!-въодушевено рецитираше господин Морело.
-Здрасти!-извикахме в един глас
-Така реших спектакала да се казва "По грешка на съдбата".Също имената ви ще са същите , защото са оригинални и подходящи.Само че едно нещо ще е различно.Едуард ти ще си с Розали.Бела ти ще си с Джаспър.Алис ти ще си с Емет и Джеси ти ще си с Майк.
-КАКВО?-изкрещяхме толкова силно ,че сигурно сме се чуле чак на другия край на града.-Няма начин!
-Моля ви!-примоли се той.Всички почнахме да се разпитваме дали имами нещо против и накрая все още с не особено голямо желание се примирихме.-Благодаря за съдействието.Сега чуйте сюжета:всички вие сте по двойки и сте много добри приятели всичко правите заедно , но на сватбата на Алис и Емет , Джаспър разбира , че е влюбен в Алис , но все още иска да запази Бела за приятелка и да не я нарани , затова не и казва.Емет почва да обръща много внимание на Роуз , поради проект който завършват за работата им и Алис почва да се очуждава от него.През това време Джесика и Майк заминават на Хавай , а Едуард почва да флиртува с Бела.Затова е с това име , защото нищо ни си е на мястото.Всеки е влюбен в някой друг.Много известни продуценти ми казаха , че ако се получи добре на пиеса може да го направят на филм.Нали знаете Бродуей.-неи стояхме с отворени усти и кимахме.Накрая скочихме и почнахме да крещим и да се прегръщаме от радост.Излязохме на паркинга и всеки си влезе в колата.Тогава Белс дойде при мен.
-Едуард ,Бродуей страхотно нали?
-Да , но дащо усещам притеснение?
-Ами вие сте вампири , а това е Бродуей , ако не светехте на слънчева светлина всичко щеше да е ок , но не е.
-Любов , не се притеснявай моляте!Ние сме умни , нали?Няма да стане нищо лошо!-прошепнах и я целунах.
-Да , а сега да се прибирам!Някой трябва да готви в тази къща.-разсмя се и се отдалечи.Гледах дълго след червения пикап , след което скочих във волвото и потеглих..
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 11:55 am

На лов през нощта

Пета Глава

Edward's POV


След като се прибрах в къщата след училище Емет и Джаспър стояха на дивана подивели:
-Хей Ед-каза Емет и ме удари по рамото
-Хей-каза ми и Джас и направи същото
-ОК момчета щом така ме посрещате значи искате нещо от мен !Какво е то?-попитах и зачаках.Те се позабавиха с отговора си и затова аз се разрових из мислите им.Не бях чул нищо навлизане , защото тогава те не мислеха за нищо конкретно, но след малкото ми проучване разбрах:
-Аха!-казах-Искате да отидем на лов на Юг а ?
-Аха-казаха те едновременно и поклатиха глави
-Не знам момчета не мога да оставя Бела без надзор!-поколебах се -А и Карлайл , Есме и Алис ще ловуват .Няма начин да я оставя сама-казах им аз
-Не се безпокой Едуард ние сме се погрижили за това-казаха те и в този момент Розали влезде заедно с Бела през вратата.Замръзнах - и двете се смееха!Това не беше нормално.Розали мрази Бела!Заслушах се в мислите на сестра си и тогава тя си помисли "Не се безпокой Едуард няма да нараня Бела, промених си мнението вече сме приятелки.Никакви лоши чувства.А сега ще бъдеш ли така любезен да се махнеш от главата ми?"Аз се поколебах тново , но не намерих нищо , което да е срещу тезата на и и затова изпълних молбата и :
-Едуард!-каза Бела и се хвърли в обятията ми .Прегърнах я силно - до колкото можех без да я нараня и прошепнах в ухото и :
-От кога ти и Роуз сте първи приятелки?
-Оу!Ами тя дойде в нас днеска и ме помоли да и простя за държанието и досега.Аз разбира се го направих - всъщтност аз дори не и се сърдих.Тя ми обясни как стоят нещата и тогава Есме звънна на Чарли.Помоли го да ме пусне да спя тук с и той се съгласи когато разбра че ти няма да си тук-тя се усмихна вяло и ме целуна.Чух как дишането и се зачестява и затова се отдръпнах:
-Добре вярвам ти , а и Роуз не мислеше нищо лошо -Когато споменах това сестра ми дойде до нас и с нежен глас каза:
-Едуард аз ужасно съжелявам за държанието си към Бела досега, но осъзнах , че се обичате и че и двамата ще сте по-щастливи , ако тя стане част от нашия свят.Затова искам и на двама ви да се извиня и да ви помоля да ми простите!
-Разбиа се Роуз , аз никога не съм ти била обидена-отвърна Бела и тогава Розали я прегърна
-Добре Розали важното е че сега е друго яче-казах и аз и тогава тя се усмихна и каза:
-Благодаря ви !А сега Бела ела да измислим какво ще правим.Притиснах Бела по-силно къ себе си, целунах косата и и тогава прошепнах в ухото и :
-Обичам те много Бела и винаги ще е така.Ще се върна скоро и надявам се да си прекараш добре с Розали.
- И аз те обичам!-отвърна ми тя, аз я целунах зза съвсем кратко и тогава я пуснах:
-Хайде братле-подвикна Ем от вратата.Аз го последвах и тримата с Джас побягнахме
Бяхме доста далеч дори не разбрах къде , но това въобще не ме интересуваше...Докато дебнех за плячка аз размишлявах над доста неща-Как е Бела?Розали добрели се държи с нея?Липсвам ли и (на Бела)?И как забога да се преструвам че харесвам Розали в онзи спектакъл и така нататък , но тези мисли бяха прекъснати от един много добре познат рев ,любимата ми плячка - планински лъв.Аз се приближих и погледнах - бяха два , но се бяха ряазделили .Аз проследих единия.Лъвът тъкмо се канеше да нападне свпята плячка когато аз го изненадъх в гръб.Скочих върху него и забих зъбите си в гърлото му .Поставих ръцете си на лапите му така той не можеше да мърда.Засмуках...
След като пресуших няколко планински лъва се отправих обратно към Ем и Джас , които седяха и ме чакаха.ААз отидох при тях и попитах:
-НАхранихте ли се ?
-За сега !-казаха те и ми се подсмихнаха.Аз също се усмихнах и тогава ние поехме обратния път.....
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Sponsored content





Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс   Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладката любов - фикче на проф.Алис Паркър и проф.Кейт Джоунс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спалнята на проф.Алис Паркър
» Спалнята на проф.Кейт
» профресор Алис Паркър
» Кабинета на директор Джоунс
» Алис Кълън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire School  :: Зона за забавление :: Здрач зона :: Фикчета :: Фикчета-
Идете на: