Vampire School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire School

Училището за вампири Nightmare ви дава възможност да овладеете силите си!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Алисън Кууп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ness

Ness


Брой мнения : 3
Join date : 04.12.2009
Age : 29

Алисън Кууп Empty
ПисанеЗаглавие: Алисън Кууп   Алисън Кууп Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 7:05 am



Име : Алисън Кууп

Рождена дата : 16. 3. 1997

Прякор : Алис , Али , Кууп

Вид : полу вампир

Човешки години : 14

Вампирски години : 108


Външен вид : Алис е в перфектния ръст за годините си ( човешките). Кожата и е много бяла и тънка. Русата и къдрава коса стига до краят на гърбът и . А кафявите и очи блестят със зелен оттенък. Устните и имат перфектната форма. Не много дебели , но не и тънки. Миглите и са издължени. Има леко студен поглед , но иначе винаги те дарява с красива усмивка.




Алисън Кууп Istockphoto_8498487-beauty-head-shot-of-pale-blond-model-with-curly-hair



Характер : Алис е много своенравна. Обича винаги да постига своето. Инат е . Но въпреки това тя е много мила и винаги е готова да се притече на помощ. Няма много истински приятели , но за истинските би направила всичко. Много е отдайна и обичлива. Лесно се влюбва и щом го направи . няма равна там .

История : Али е родена в малко дъждовно градче на име Форкс, в щата Вашинктон. Тя е от семейство Кууп. Вампирите вегетарианци. Майка и Ренесме и баща и Джейкъб . Алисън има много странно семейство. Цялото от митични същества. Баба и Бела била човек , когато се влюбила в вампирът Едуард - дядо и . Те минали през много изпитаниа и когато най - после заживели щастливо , баба разбрала че е бременна с майка ми . Тъй като тя била все още човек не можела да роди бебето. Но дядо ми я превърнал в вампир , когато тя е родила мама. Майка ми е полу - вампир , полу - човек. В началото растяла с невиждана скорост и вече на пет години изглеждала като на 15 . Но спряла да расте и заживяла в щастие. Още в момента в който майка ми се родила , баща ми се влюбил в нея. Баща ми Джейкъб Блак е върколак. Накрая те решили да създадат мен. Аз приличам ужасно много на майка ми . Всъшност човек би казал , че баща ми е вампир , но дядо , който чете мисли каазва , че съм взела почти цялото съзнание на баща ми . Кръстили са ме Алисън от името на едната ми леля. Тя се казна Мери - Алис , защото е вампир от много оттавна. Затова решиха да ме кръстят на нея.Но пъ външен вид приличам най - много на другата ми леля . Розали. И на майка ми . А всички казват , че както майка ми съм взела очите на баба Бела.

Дарба : Предизвикване на съдбата [/color]


Последната промяна е направена от Ness на Пон Дек 07, 2009 5:53 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Алисън Кууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алисън Кууп   Алисън Кууп Icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 11:35 am

Смени си фамилията , остави една снимка (смис на една актриса) и си направи човешите години на 14 и аз лично ще те одобря!Другите админи нз!
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Ness

Ness


Брой мнения : 3
Join date : 04.12.2009
Age : 29

Алисън Кууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алисън Кууп   Алисън Кууп Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 5:56 am

Така добре ли е ?
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

Алисън Кууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алисън Кууп   Алисън Кууп Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 8:12 am

Да!Одобрена !
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Sponsored content





Алисън Кууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алисън Кууп   Алисън Кууп Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алисън Кууп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire School  :: Герои и предмети :: Герои :: Герои на учениците-
Идете на: