Vampire School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire School

Училището за вампири Nightmare ви дава възможност да овладеете силите си!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 А. Лилиан

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
??????
Гост




А. Лилиан Empty
ПисанеЗаглавие: А. Лилиан   А. Лилиан Icon_minitimeСря Дек 09, 2009 11:24 am

Име: Амелия Лилиан

Дата на раждане:9 август 1936г.

Външен вид: Амелия изглежда толкова прелестна, че никоя принчеса даже и от приказките не може да се сръвни с нея. Човек веднъж погледне ли я не може да свали поглед от нея. Тя има чар, с което може да впечетли всеки. Амелия е висока и стройна, лицето и е бяло и чисто, като искинска перла. Очите и са като злато. А косата и е дълга и е по - черна дори и от ноща. Устните и са в най-красивя нюанс на червеното.

Характер: Амелия има добро сърце, но е много избухлива и непокорна. И именно заради тези две нодастътъци животът и се обърква. Тя много бързо се сприятелява и понякога е много наивна, защото вярва на неподходящите хора. Мрази лъжата и най - вече двуличието и понякога обича да се забърква в неща, които не трябва. Тя е истинса бунтарка, но това понякога не носи нещастие само на нея, а и на околните.

Дарба: Дарбата на Амелия е едно от най-хубовите неща, които и се сличва в този живот. И именно тя му помага да се спаси от смърта.
Тя сякаш притежава нещо като огледало, с което може да отклони всички дарби, които са насочени срещу нея върху когото си иска.

История: Амелия е родена в Рочестър Ню Йорк и именно там живее преди да се превърне във вампир. Тя е била от богато семейство и е получавала всичко, което си иска. Имала е прекрасен живот, живот за което почти всички са мечтаели. Но на нея това не и стигало. Искала е нещо по-различно някакво вълнуващо преживяване. Затова една нощ решила да избяга и да се разходи в града сама, защото родителите и никога не и позволявали да излиза през ноща, дори и с придружител. Ноща е била много тъмна и страховита, сякаш се опитвала да и каже нещо да я предупреди, но тя била решена и тръгнала. В началото всичко било наред малко страх, адреналин и приключени и се сторило вълнуващо. Но когат влязла в една тъмна уличка усетила, че някой го следи, докато се усети всичко е било свършено. Нищо друго тя не помни. След три дни когато се събужда разбира, че е превърната във вампир. Човекът, който го създава е Карълайн Леонис. В началото той искал само да се храни с нея, но кота разбрал от каква голама полза ще и е тя е решил да я превърне във вампир. Той имал дарбата да усеща какви сили притежава един вампир или да разбере каква сила може да притежава даден човек, ако се превърне във вампир. И като усетил дарбата на Амелия той я е оставил да живее и да се възползва от дарбата и. В началото Амелия не разбирала нищо трябвало е да изпълнява всичко, което той пожелае. Но скоро всичко това и е омръзнало, защото е разбрала, че той е много лош и само я използва. А и тя започнала да се мрази, заради нещата, коита той я карал да направи и решила да избяга. Това е било много трудно, но тя е успяла, след 3 години самота тя есрещнала един вампир, и тя като нея се опитвала да избяга и да се преварне в по-добро нещо. Тя се казвала Мрия Лутц. И са най-добри и приятелки вече от цяла вечност. За сега и двете не са открили сродните си души, но не са самотни, защото са заедно и си помагат във всичко.
Върнете се в началото Go down
проф.Белла Санчес

проф.Белла Санчес


Брой мнения : 28
Join date : 01.12.2009
Age : 28
Местожителство : Някъде...

А. Лилиан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А. Лилиан   А. Лилиан Icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 6:10 am

Виж, не съм админ и може би нарушавам правилата като пиша тук, но моля те първо да си направиш герой и тогава да пишеш!Това е РП форум и би било добре да си имаш профил, в който да влизаш и да пишеш.Не можеш да си правиш герой без регистария!Казвам го, защото съм учител и знам, че няма да си одобрена от админите!
Върнете се в началото Go down
http://2s-scarystories.usersboard.com/index.htm
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 145
Join date : 03.10.2009

А. Лилиан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А. Лилиан   А. Лилиан Icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 11:44 am

проф.Белла Санчес написа:
Виж, не съм админ и може би нарушавам правилата като пиша тук, но моля те първо да си направиш герой и тогава да пишеш!Това е РП форум и би било добре да си имаш профил, в който да влизаш и да пишеш.Не можеш да си правиш герой без регистария!Казвам го, защото съм учител и знам, че няма да си одобрена от админите!
Не се притеснявай няма нищо!Това и аз щях да го написа така че споко!
Та така сега наистина те моля направи си рег и тогава пускай героя си !
Върнете се в началото Go down
https://vampireschool.forum.st
Sponsored content





А. Лилиан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А. Лилиан   А. Лилиан Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
А. Лилиан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Амелия Лилиан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire School  :: Герои и предмети :: Герои :: Герои на учениците-
Идете на: